Filma „Padoties aizliegts” vienu nedēļu būs skatāma Daugavpils kinoteātrī „Silver Screen Cinema”
Publicēts 13. aprīlī, 2010.
Rīgas Kinostudijas jaunākā dokumentālā filma „Padoties aizliegts” turpina apceļot Latviju. No 16.aprīļa filma būs skatāma Daugavpils kinoteātrī „Silver Screen Cinema” (Cietokšņa 60, tirdzniecības centrā „Ditton Nams”), kur tā tiks izrādīta latviešu filmu nedēļas ietvaros.

Dokumentālā filma „Padoties aizliegts” kinoteātrī „Silver Screen Cinema” būs skatāma no 16. līdz 22.aprīlim, dodot iespēju dramatisko stāstu par sportistu Ritenieku ģimeni noskatīties tiem interesentiem, kuri to vēl nav paguvuši.

Filma „Padoties aizliegts” stāsta par spēcīgu, pretrunu plosītu un kolorītu personību, kas ap sevi uzjunda dramatiskas kaislības it visā – ģimenes attiecībās, sportā, sadzīvē, politikā, saskarsmē ar līdzcilvēkiem un pasauli kā tādu. Ģimenes galva Aivars Ritenieks savus dēlus Arni un Raiti jau no divu gadu vecuma trenē svarcelšanā, bet pusaudžu vecumā brāļi uzsāk bokseru karjeru. Pateicoties intensīvajai treniņu programmai, jauniešu karjera strauji virzās uz startu Olimpiskajās spēlēs.

Filmas sižets risinās ap sportistu iekšējiem konfliktiem un dēlu psiholoģiski saspringtajām attiecībām ar tēvu, bet līdztekus rit stāsts par cīņu ar sporta korupciju, birokrātiju un vispārējo situāciju valstī.

„Padoties aizliegts” stāstā caurvijas gan drāma, gan traģikomēdija, ko nodrošina kolorītie personāži. Filmas tapšanā izmantots arī unikāls ģimenes video arhīvs no 20. gadsimta 80. gadiem. Filmas radošo kodolu veido kinorežisors Dzintars Dreibergs un scenāriste - producente Elvita Ruka.

Vairāk par filmu www.padotiesaizliegts.lv


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: